مهندسی مشاور اثر مهرازان پایدار

نام شرکت : مهندسی مشاور اثرمهرازان پایدار
نام مدیرعامل : آقای مهندس وحیدرضا مهتدی
تلفن : 021-45873
فکس : 021-45872
آدرس : تهران - خ آیت اله کاشانی - بلوار پژوهنده -پلاک 24 - واحدهای 9-11-12
کدپستی : 1473863451
ایمیل : Info [At] clinicbeton.ir
وب سایت : http://www.clinicbeton.ir
مهندسی مشاور اثرمهرازان پایدار

شرکت مهندسین مشاور مهرازان پایدار با گردآوری متخصصانی که اکثر آنها مدیران دفاتر مهندسین مشاور امور سد و نیروگاه ،آبیاری و زهکشی،امور تجهیزات مکانیکی،برقی و نیروگاه ،سازه های بتنی ،مقاوم سازی ابنیه و سازه های خاص و امور ژئوتکنیک بوده اند، که هریک از این متخصصان به کار طراحی ، اجرائی، سیویل و تاسیسات شهری و نظارت بر اجرای پروژه ها تخصص کامل را دارا می باشند.

هدف موسسان در تاسیس این شرکت،همکاری،ارتقاء دانش فنی در زمینه های سازه های بتنی و تحقیق و مطالعه و طراحی و نظارت پروژه های عمرانی در سرزمینمان می باشد.

شرکت مهندسین مشاور مهرازان پایدار علاوه بر مدیران تمام وقت از همکاری تیم فنی با تخصص های مختلف و نیز گروهی از متخصصین به صورت قراردادی برخوردار است.

این مجموعه توان ارائه خدمات مشاوره ای از مطالعه و تهیه طرح، اجرا ، نظارت بر اجرا و تحقیق و آموزش را در خصوص هر یک از طرح های سیویل و تاسیسات را دارا می باشد.

فعالیت های تحقیقاتی در برنامه های این مجموعه از جایگاه خاصی برخوردار است. این مجموعه مطالعات زیادی در زمینه سازه های بتنی داشته اند که در مجلات معتبر و همچنین همایشات معتبر ایران مورد بحث و گفتگو قرار گرفته شده است.