درباره ما

در مهرماه سال 1386 و طی شماره 310 ثبت حضورمان را در صنوف انجمن های وزارت کار و امور اجتماعی اعلام نمودیم و اکنون قریب 16سال است در صدد آن هستیم رسائی صدایمان را به کلیه دست اندر کاران جامعه صنعت ساختمان و بانیان عمران مملکت برسانیم .
ناگفته نماند که آغاز حضورمان با بنیانگذاران این صنعت و پیشکسوتان آن به سالهای 1350 برمیگردد و حدود نیم قرن از آغاز این صنعت سپری شده است .
گستردگی و تنوع در تولید مصالح ساختمانی اعم از مصالح اولیه همانند سیمان ، سنگدانه های بتن، آجر ، گچ ، میلگرد ، اسکلت فلزی ، و انواع دیگر مصالح شکل دهنده در ساختار بدنه ساختمان از یکسو و سایر مصالح دیگر از جمله پوشش های سطوح داخلی همانند کاشی و سرامیک ، رنگ ها و پانل هاو یا سطوح خارجی همانند سنگ و یا پوشش های نمای خارجی ساختمان و قطعات پیش ساخته ویژگی و استاندارد های خود را در ایستائی و پایداری طلب می کند .
اضافه می نماید که سازه های صنعتی ، سدها ، پل ها ، جاده ها و دیگر صنایع نیز از این نیاز خارج نیست و هر یک بصورت جداگانه تکنیک ها و خصوصیات فنی خود را نیازمند است .
بدون شک استحکام و پایائی مصالح در انواع پروژه ها و ساختارهای مذکور نیازمند استانداردهای خاصی است که انجمن تولید کنندگان مواد شیمیائی صنعت ساختمان قادر به پاسخگوئی بسیاری از آنها بوده و همواره کوشیده است با شرکتدر همایش ها ، سمینارها ، حضور در رسانه ملی و درج مقالات در جراید وانتشارات خود حامیان و علاقمندان این صنعت را از آن بهره مند سازد .
خوشبختانه علاوه بر فعالیت مدیران انجمن در زمینه های مذکور کلیه اعضاء نیز با توجه به تخصصی بودن شیوه فعالیت از اطلاعات و آگاهی های لازم برخوردار بوده و هر یک به تنهائی نیز در این راستا فعالیت اختصاصی و جمعی خود را به قاطبه ملت ایران و بسیاری از کشورهای همجوار و دوردست ارائه نموده اند .
اعضاء این انجمن برای هر توصیه در بهره وری از خدمات و ارائه کالای خود دلائلی دارند که استدعا داریم از ما سوال کنید چرا؟
و نیز هر انتقاد شما را چون هدیه ای دریافت میکنیم و از اینکه ما را لایق هدیه میدانید سپاسگزاریم .